ادمین پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام محیط بسیار مناسبی برای بازاریابی و فروش و همچنین برندینگ محصولات و خدمات شرکت شماست.
از طرفی مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد و طبیعتا یک شخص با عنوان ادمین اینستاگرام به تنهایی نمیتواند همه مهارت های لازم برای مدیریت اینستاگرام را داشته باشد و برای انجام این کار به صورت حرفه ای طبیعتا نیاز به یک تیم حرفه ای و متعهد احساس می شود!

دریافت بازخورد مثبت و عالی از اینستاگرام نیازمند تدوین استراتژی محتوای مناسب و تولید محتوای جذاب می باشد. در عین حال جذب مخاطب (فالوور) هدفمند برای کسب و کار شما نیازمند گستره ای از تخصص های لازم می باشد. همچنین تحلیل آماری اینستاگرام هم امری بسیار حیاتی می باشد.
ما در سایت تک با داشتن یک تیم مجرب و متخصص، تمامی نیاز ها برای مدیریت پیج اینستاگرام شما را به صورت حرفه ای برطرف میکنیم.

 

در بحث مدیریت اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کرد؟

– ایجاد محتوای ارزشمند و جذاب برای پیج اینستاگرام
– افزایش فالوورهای هدفمند و باکیفیت
– افزایش درگیری مخاطب با صفحه ایستاگرام
– ایجاد رابطه پایدار با مخاطبان
– افزایش لایک، بازدید ویدیو و کامنت کاربران با استفاده از گیمیفیکیشن و سایر روش های کاربردی
– افزایش آگاهی از برند شما (برندینگ)
– تبلیغات محصولات و خدمات شما در صفحات متناسب با زمینه فعالیت شما
– تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام
– استفاده درست و حرفه ای از هشتگ ها
– بردن پست مورد نظر در تاپ هشتگ و اکسپلور
– مشخص کردن بهترین زمان انتشار پست ها
– پاسخ گویی مناسب به کامنت ها و دایرکت
– ایجاد سوالات جذاب در استوری و درگیری بیشتر مخاطبان با پیج شما و پاسخگویی مناسب به کاربران
– ایده پردازی اختصاصی برای پیج و اجرا برای کمک به رشد هرچه سریع تر پیج
و در کل مدیریت یکپارچه پیج اینستاگرام

 

استخدام ادمین اینستاگرام یا استفاده از ربات اینستاگرام؟!

یکی از سوالاتی که این روز ها زیاد از ما پرسیده می شود این است که آیا می شود از ربات های اینستاگرام برای افزایش فالوور استفاده کرد؟ پاسخ کلی خیر است!
دلایل آن هم کاملا مشخص است، مهم ترین دلیل آن ممنوعیت این کار توسط قوانین جدید اینستاگرام است و اگر پیجی خلاف این قوانین عمل کند پس از دریافت هشدار ممکن است پیج برای همیشه بسته شود!
ما در سایت تک برای حل این مسئله یک راه حل عملی داریم و آن هم فعالیت ادمین اینستاگرام روی پیج به جای استفاده از ربات است! یکی از فعالیت های ادمین اینستاگرام این است که روزانه به طور مرتب چندین مرتبه به پیج سر می زند و در هر مراجعه علاوه بر پاسخ به کامنت ها و دایرکت ها، به فعالیت های مربوط به افزایش فالوور اینستاگرام هم می پردازد.

البته کیفیت فالوور های جذب شده توسط ادمین اینستا بدون شک بسیار بالاتر از ربات است چون ادمین اینستاگرام با دقت و وسواس فالوور ها را انتخاب میکند بنابر این در بین آن ها فالوور فیک وجود ندارد؛ کاری که هیچ رباتی نمیتواند انجام دهد!
ما در سایت تک فرایند آموزش مدیریت پیج اینستاگرام را به ادمین ها به صورت مستمر و با توجه به آخرین الگوریتم های اینستاگرام انجام میدهیم.
همچین هیچ رباتی این امکان را ندارد که با کاربران تعامل دوستانه و صمیمیت برقرار کند، اما ادمین اینستاگرام با صبر و حوصله این کار را انجام می دهد و این امر باعث می شود در بحث فروش نتایج شگفت انگیزی ایجاد شود.

 

خرید پیج اینستاگرام یا مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام
در پاسخ به این سوال که آیا پیج اینستاگرام بخریم یا نه باید بگوییم اگر قصد دادن دلخوشی الکی به خود را دارید بله حتما، اما اگر به دنبال کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستید قطعا خیر!
موارد زیر بخشی از دلایل اصلی این مسئله است:
– اگر پیجی که می خواهید آن را خریداری کنید واقعا فعال و پربازده بود مالک آن چرا باید آن را می فروخت؟ شک نکنید درصد قابل توجهی از فالوور های این پیج ها فیک و گاست هستند!
– در خوشبینانه ترین حالت اگر فرض را بر این بگذاریم که فالوور ها واقعی هستند، بازهم برای شما بازدهی نخواهند داشت!
فرض کنید زمینه فعالیت پیج اصلی انتشار کلیپ های فان بوده و حالا شما میخواهید در زمینه کلینیک زیبایی فعالیت خود را روی این پیج شروع کنید؛
فکر میکنید چند درصد مخاطبین به موضوع فعالیت شما علاقه دارند یا اصلا نیاز دارند؟ (مثلا آقایان بسیار کمی هستند که به خدمات زیبایی نیاز داشته باشند)

 

چند درصد در شهر فعالیت شما هستند؟
در کل به نوعی تبلیغات اجباری برای آن ها می شود که احتمالا درصد زیادی از مخاطبین از آن استقبال نخواهند کرد.
بعلاوه دنبال کنندگان به یکباره شاهد تغییر لوگو، بایو، مشخصات و محتوای پیج خواهند بود و ممکن است تصور کنند اشتباهی رخ داده و برخی از آن ها آنفالو خواهند کرد.

– طبق اخباری که از منابع غیر رسمی منتشر شده، اینستاگرام از تغییر آیدی پیج متوجه خرید و فروش خواهد شد و به شدت با این بازار سیاه مخالف است و برای جریمه کردن این پیج ها خیلی کمتر آن ها را در اکسپلور و تاپ هشتگ ها نمایش خواهد داد.

 

تولید محتوا برای پیج اینستاگرام

شاید مهمترین قسمت مدیریت پیج اینستاگرام تولید محتوا ارزشمند برای آن باشد.
از آنجایی که اصولا افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند به دنبال سرگرمی در گذران وقت در آن هستند محتوای ایجاد شده در عین اینکه می بایست در راستای کسب و کار شما باشد از طرفی باید جذابیت لازم را نیز داشته باشد به صورتی که کاربر احساس لذت از این محتوا داشته باشد.
سایت تک با داشتن تیمی حرفه ای در تولید انواع محتوا به صورت ویدیو ، عکس و … توانایی تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی و کلیپ های جذاب برای پیچ اینستاگرام شما دارد.

 

 

مدیریت پیج اینستاگرام

با توجه به اینکه اجرای نکات فوق نیاز به تخصص و منابع کافی می باشد شرکت سایت تک این خدمات را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب انجام می دهد.
– راه اندازی پیج اینستاگرام و مدیریت پیج توسط ادمین اختصاصی
– طراحی گرافیکی لوگو به منظور ایجاد تمایز برای پیج
– طراحی گرافیکی خاص و منحصر به فرد برای پست ها به منظور برند سازی محصول و خدمات شما
– تصویربرداری از خدمات و محصولات شما جهت ساخت تیزر
– دریافت تصاویر از شما و تولید و بارگزاری تیزر ویدیویی حرفه ای اختصاصی یک دقیقه ای در پیج شما
– تولید و بارگزاری پست اختصاصی
– طراحی و بارگزاری منظم استوری
– آنالیز پیج های رقیب
– شناسایی و جذب مخاطب هدف
– ارائه بیزنس پلان برای بهبود روند مدیریت پیج اینستا شما

و….

 

ادمین اینستاگرام چگونه باعث افزایش فروش در پیج می شود؟

ما در سایت تک با آموزش هایی که به ادمین اینستا می دهیم و البته نظارتی که به روال انجام فعالیت های ادمینی داریم قادر خواهیم بود با مخاطبین هدف شما ارتباط صمیمانه برقرار کنیم و آنها را به فاوور هدفمند پیج تبدیل کنیم.
بعد از جذب مخاطب در پیج در پروسه اعتمادسازی که در تولید محتوای پیج انجام می شود در صورتی که مخاطبین به کالا یا خدمات ارائه شده توسط شما نیاز داشته باشند قطعا پیج شما به عنوان یک گزینه پررنگ در ذهن آنها ثبت خواهد شد و در نهایت با احتمال بالایی برای خرید روبرو خواهیم شد.
نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که فعالیت های ادمین اینستاگرام در برقراری ارتباط با مخاطب باید کاملا مستمر باشد و همچنین با هر قشر مخاطبی با توجه به تیپ شخصیتی آن ها و سایر مواردی که در مخاطب شناسی مهم است انجام شود.
به عنوان مثال ارسال یک متن یکسان برای همه مخاطبین نه تنها اثربخش نیست بلکه ممکن است باعث شود مخاطبین این پیام ها را به عنوان اسپم به اینستاگرام ریپورت کنند و در نتیجه پیج بلاک اکشن شود.

– نظم و مسئولیت پذیری جز یکی از مهمترین فاکتور ها برای انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ و به خصوص مدیریت اینستاگرام است.
– ما در سایت تک کلیه فعالیت های مربوط به مدیریت پیج اینستاگرام از برنامه ریزی تا تولید محتوا و فعالیت های ادمینی را به صورت منظم و طبق برنامه انجام میدهیم.
– به صورت مداوم با شما در ارتباط هستیم و پشتیبانی شما قطع نمیشود.
– متعهد هستیم نهایت تلاش خود را برای مدیریت پیج اینستاگرام شما انجام دهیم.
– در هر زمانی حتی شب عید نوروز ادمین اینستاگرام به فعالیت خود ادامه می دهد.

– مدیریت اینستاگرام به صورت حرفه ای توسط یک شخص امکان پذیر نیست؛ ما برای انجام امور پیج از یک تیم با تجربه شامل ادمین اینستاگرام، تولید کننده محتوا، گرافیست و ادیتور، عکاس و فیلمبردار، تبلیغ نویس و… استفاده میکنیم.

– یکی از راه های اطمینان از عملکرد یک مجموعه داشتن مجموعه ای از مشتریان راضی است، به لطف خدا تا به امروز اکثر مشتریانی که با ما همکاری داشته اند از فعالیت ما رضایت داشته اند، در ادامه ویدیو مصاحبه با برخی از این عزیزان را مشاهده میفرمایید.